Rejestracja wizyt odbywa się telefonicznie pod numerem 605-151-465 (zgłoszenia przyjmowane są w godzinach 9:00 - 21:00) lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony ZnanyLekarz.pl (kliknij, aby się zarejestrować).

Kwalifikacje: Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii i doktorem nauk medycznych. Pracę doktorską przygotowałem w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i obroniłem na Wydziale Lekarskim UJ CM. Ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplomowanym psychoterapeutą Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, byłym nauczycielem Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, biegłym sądowym z zakresu psychiatrii, tłumaczem materiałów dydaktycznych z zakresu psychoterapii z języka angielskiego, recenzentem czasopisma naukowego Archives of Psychiatry and Psychotherapy oraz organizatorem społeczno-edukacyjnego Programu Promocji Zdrowia Psychicznego, w ramach którego m.in. rozwijane są artykuły medyczne w Wikipedii. (więcej na temat kwalifikacji i doświadczenia zawodowego).

Zakres świadczeń zdrowotnych: W gabinecie przeprowadzam wizyty lekarskie psychiatryczne oraz sesje psychoterapii. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych, w tym depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i innych zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (nerwic), zaburzeń związanych ze stresem, zaburzeń snu (m.in. bezsenności), zaburzeń jedzenia (anoreksji, bulimii), zaburzeń osobowości, zaburzeń urojeniowych, zaburzeń psychotycznych, w tym schizofrenii, zaburzeń otępiennych, etc. Przyjmuję pacjentów dorosłych oraz młodzież po ukończeniu 16. roku życia. Na pierwszą wizytę lekarską psychiatryczną rezerwowane jest około 40 minut, zaś na kolejne wizyty do 20 minut. Na każdą sesję psychoterapii rezerwowane jest po 40-50 minut.

Cennik:
- Koszt pierwszej wizyty w gabinecie prywatnym: 190zł
- Koszt każdej kolejnej wizyty: 100zł

Za wystawienie recept (w tym zniżkowych / refundowanych w oparciu o umowę z NFZ) nie są pobierane dodatkowe opłaty. Za wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku zwolnienia lekarskiego ZUS ZLA, opinii lekarskiej itp. mogą być pobierane opłaty uzależnione od rodzaju wystawionego dokumentu.

Godziny otwarcia i lokalizacja:


Gabinet czynny: poniedziałki, wtorki i środy w godz. 14:00 - 19:00

Aktualna lokalizacja gabinetu:

35-016 Rzeszów, ul. Hoffmanowej 8A, gabinet nr 135
(budynek Poradni Specjalistycznej nr 3 w Rzeszowie, 1. piętro, przejście schodami)

Wcześniejsza lokalizacja (czyli ul. Poniatowskiego 3, budynek Poradni Lekarzy Rodzinnych "Medyk") była czynna do dnia 5.01.2017.

Program Promocji Zdrowia Psychicznego
Rejestracja pod nr. telefonu 605-151-465
lub
za pośrednictwem strony internetowej ZnanyLekarz.pl (kliknij, aby się zarejestrować)


Gdyby Państwo nie mogli przybyć na wcześniej zarejestrowaną wizytę, bardzo proszę o JAK NAJWCZEŚNIEJSZE jej przesunięcie lub odwołanie drogą telefoniczną (np. wysyłając wiadomość tekstową SMS, tel. 605-151-465) lub drogą elektroniczną przez stronę ZnanyLekarz.pl. Dzięki temu inni pacjenci, którzy oczekują w kolejce, będą mogli wcześniej skorzystać z wizyty. Dziękuję!

Wizyty domowe:
Poza wizytami w gabinecie, przeprowadzam także wizyty domowe psychiatryczne na obszarze Rzeszowa i okolic. Czas trwania wizyty to 45-100 minut. Koszt wizyty domowej lekarskiej psychiatrycznej wynosi 450zł + koszty dojazdu w przypadku wizyt poza Rzeszowem.